Strona główna » Aktualności » Aktualności

Aktualności

Nowoczesny i skuteczny PR – Akademia PSPR otwiera swoje podwoje

27-09-2013

Nowa inicjatywa edukacyjna PSPR to zintegrowany cykl szkoleń obejmujący najważniejsze aspekty profesjonalnej działalności z zakresu public relations i komunikacji we współczesnym środowisku biznesowym, medialnym i społecznym. Na potrzeby Akademii eksperci PSPR bazując na najnowszych trendach oraz międzynarodowych wzorcach opracowali 12 specjalistycznych modułów szkoleniowych, które łącznie tworzą pełne kompendium wiedzy oraz umiejętności niezbędnych dla osób, które profesjonalnie zajmują się lub chciałyby zajmować się działalnością PR. W programie Akademii PSPR znajdują się między innymi takie ważne i przydatne moduły szkoleniowe jak: „Wprowadzenie do nowoczesnego Public Relations – PR w kapsułce”; „Budowanie strategii PR”; „Warsztaty medialne – wystąpienia przed kamerą” – z udziałem znanych dziennikarzy TV; „Funkcja rzecznika prasowego”; „Branding” – wprowadzanie nowych marek, budowanie wizerunku i reputacji instytucji, firm oraz osób; „Praktyczna umiejętność pisania – tworzenie profesjonalnych materiałów PR”; „Zarządzanie zmianami i sytuacjami kryzysowymi”; „Nowe media w biznesie: wykorzystanie mediów społecznościowych w komunikacji”, czy  „Komunikacja wewnętrzna”.

Program Akademii PSPR obejmuje zarówno aspekty strategiczne, jak i praktyczne, ze szczególnym naciskiem na rozwiązywanie problemów, kreatywność i innowacyjność oraz zarządzanie projektami i relacjami.


W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji kursanci mogą wybierać poszczególne moduły szkoleniowe, których ukończenie będzie potwierdzone specjalnym certyfikatem PSPR lub też pełen kurs, którego zrealizowanie uwieńczone zostanie Dyplomem Akademii PSPR.

W przeciwieństwie do innych oferowanych na rynku szkoleń z zakresu PR i komunikacji, Akademia PSPR będzie na zakończenie każdego modułu i całego programu weryfikować poprzez specjalnie przygotowane testy osiągnięty przez kursantów poziom wiedzy i potwierdzać ich umiejętności certyfikatami, co będzie gwarancją ich zawodowej sprawności.
 
Akademię PSPR tworzą znani i cenieni eksperci, profesjonaliści i praktycy public relations wchodzący w skład Rady Ekspertów PSPR, która dba o zawartość merytoryczną programu i standardy dydaktyczne szkoleń. Są to, m.in., Julita Dąbrowska, Krystian Dudek, Andrzej Kulik, Zbigniew Lazar, Andrzej Pomarański, Karol Poznański, Szymon Sikorski i dr Dariusz Tworzydło.
 
W ramach Akademii PSPR Stowarzyszenie przygotowało też specjalną ofertę skierowaną do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy będą mogli korzystać ze znacznych rabatów cenowych. Również dla członków PSPR przewidziano specjalne atrakcyjne upusty.

Pierwszy cykl szkoleń w ramach Akademii PSPR będzie prowadzony w semestrze zimowym 2013/2014, a zainaugurowany zostanie już 14 października br.

Na potrzeby projektu stworzona została specjalna strona internetowa www.akademia.polskipr.pl, na której dostępne są szczegółowe informacje dotyczące Akademii PSPR oraz prowadzonych w jej ramach zajęć.
 
Akademia PSPR to kolejna inicjatywa Stowarzyszenia mająca na celu propagowanie najwyższych profesjonalnych standardów w dziedzinie public relations oraz rozwijanie kwalifikacji zawodowych zarówno adeptów, jaki doświadczonych PR-owców oraz wymianę doświadczeń w tym zakresie.

Więcej informacji:

Zbigniew Lazar

e-mail: z.lazar@polskipr.pl

tel. 889-66-44-55
 

2012 Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5 lok. 2U, 01-015 Warszawa

tel. 660 911 160 email: , biuro prasowe:
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: