Strona główna » Aktualności » Aktualności

Aktualności

Forum Dobrych Praktyk - Zyskaj rozpoznawalność marki

22-09-2017

Polskie Stowarzyszenie Public Relations, realizując swoje zadania statutowe, zaprasza na Forum Dobrych Praktyk, które pierwszą odsłonę będzie miało już 25-26 października podczas Targów w Kielcach.

 

Forum Dobrych Praktyk to projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej, a partnerem Instytut Dizajnu w Kielcach. 

 
Celem programu jest szerzenie dobrych praktyk w zakresie wizerunku firmy, opakowań odpowiedniej strategii brandingowej. Przyglądamy się tworzeniu polskich marek i przedstawiamy, jak zwiększyć ich konkurencyjność. 
 
Historia marek własnych w Polsce rozpoczęła się w połowie lat dziewięćdziesiątych. Stymulujący był rozwój handlu. Marki własne kojarzone były jako odpowiedniki markowych produktów, i alternatywa dla klientów o mniej zasobnych portfelach. Obecnie jest zupełnie inaczej – jakość produktów jest wysoka, ale nie posiadają one wyraźnej reklamy.
 
Dobra jakość promocyjna produktu, usługi posiada właściwości stymulacyjne dla rynku pracy. Podnosząc poziom wizerunku, zwiększa się popyt, co z kolei przekłada się na realne decyzje pracodawców, którzy chcąc sprostać wymaganiom rynku, muszą zwiększyć zatrudnienie.
 
Projekt „Forum Dobrych Praktyk” umożliwi zbudowanie platformy współpracy przedsiębiorców i specjalistów działających w sektorze kreatywnym. Ważnym elementem projektu jest wymiana doświadczeń projektantów z Polski z projektantami z innych krajów, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie „dobrych praktyk”, metodologii pracy w zespole, skutecznego projektowania strategii biznesowej oraz procesu wdrożeniowego.
 

Zapraszamy do śledzenia Fanpage'a Forum Dobrych Praktyk, gdzie na bieżąco można zapoznawać się z dotyczącymi wydarzenia.

 

 

2012 Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5 lok. 2U, 01-015 Warszawa

tel. 660 911 160 email: , biuro prasowe:
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: