Strona główna » Aktualności » Aktualności

Aktualności

Prezes zarządu PSPR ekspertem podczas Kongresu MŚP

18-10-2017

Już w najbliższą środę, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpocznie się VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, gdzie w roli eksperta wystąpi prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, dr Krystian Dudek. Szef Instytutu Publico weźmie udział w panelu pt. „Marketing miast i regionów. Jak to robić skutecznie?” oraz poprowadzi warsztat „Kryzys i e-Kryzys - jak komunikować się gdy nadejdzie” w ramach Akademii Marketingu i Sprzedaży.

 

Hasłem tegorocznego wydarzenia jest: Nauka – Biznes – Samorząd – Razem dla gospodarki. Największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie ponownie ściągnie do Katowic wybitnych ekspertów z kraju i zagranicy, którzy podczas trzech dni, wezmą udział w kilkudziesięciu sesjach panelowych, serii warsztatów oraz spotkań. Według szacunków, kongres ma odwiedzić w tych dniach blisko 6000 osób zainteresowanych tematyką MŚP.

 

Polskie Stowarzyszenie Public Realations reprezentować będzie podczas wydarzenia dr Krystian Dudek, który pojawi się w dwóch rolach – eksperta oraz prowadzącego warsztaty. Właściciel Instytutu Publico najpierw 18 października w godzinach 14.30 – 16.30 weźmie udział w dyskusji pt. „Marketing miast i regionów. Jak to robić skutecznie?”, aby dzień później w godzinach 11.30 – 13.30 poprowadzić warsztaty z zakresu komunikacji kryzysowej pt. „Kryzys i e-Kryzys - jak komunikować się gdy nadejdzie” podczas Akademii Marketingu i Sprzedaży.

 

Wśród gości siódmej edycji kongresu znalazły się takie osobistości jak m.in. Jarosław Gowin (Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego), Brian Sandoval (Gubernator Stanu Nevada) czy Elżbieta Bieńkowska (Komisarz ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP), którzy zabiorą głos w kongresowych rozmowach.

Zainteresowanych zapraszamy. Udział w Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest bezpłatny.

 

Szczegółowy program znajduje się na www.ekmsp.eu

 

Photo by Wyższa Szkoła Humanitas

2012 Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5 lok. 2U, 01-015 Warszawa

tel. 660 911 160 email: , biuro prasowe:
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: