Strona główna » Aktualności » Aktualności

Aktualności

Plan działań Polskiego ​Stowarzyszenia Publi​c Relations na 2019​ rok

17-01-2019

Prezentujemy zarys naszych planów i zachęcamy wszystkich zainteresowanych wsparciem i aktywnym uczestnictwem w przedstawionych projektach - do kontaktu z nami.

 
1. W najbliższych tygodniach odbędzie się Walne Zebranie Członków PSPR. O dokładnej dacie poinformujemy w najbliższy czasie.
 
2. Polskie Stowarzyszenie Public Relations, realizując zadania statutowe, w tym działalność popularyzatorską i edukacyjną dotyczącą szeroko pojętej komunikacji, organizować będzie konferencję dedykowaną specjalistom i ekspertom z branży public relations. Wydarzenie PSPR DAY - 25 lat PSPR planujemy zorganizować w maju, w Warszawie. Członkowie PSPR będą mieli pierwszeństwo zapisu, a konferencja będzie bezpłatna. Poprzednia edycja PSPR DAY cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i zebrała wiele pochlebnych komentarzy. Konferencja odbędzie się w Warszawie. Na podstawie rozmów przeprowadzonych przez Prezesa PSPR - dr Krystiana Dudka, otrzymaliśmy od prof. Jerzego Olędzkiego reprezentującego Uniwersytetu Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie - deklarację współpracy i goszczenia naszego wydarzenia w murach tej uczelni. Pozyskaliśmy również partnerów tego wydarzenia.
 
O programie konferencji porozmawiamy m.in. podczas Walnego Zebrania, wstępnie zaplanowaliśmy: zagadnienia związane z influencerami, blogerami, youtuberami; marketingiem politycznym, content marketingiem oraz kwestiami rynku pracy w branży PR
 
Wszystkich, którzy już dzisiaj chcieliby zgłosić propozycje tematów / prelegentów czy zadeklarować pomoc w organizacji - zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@polskipr.pl
 
3. Wydanie jubileuszowej książki pod roboczym tytułem "PRaktycznie o PR".
Będzie to zbiór krótkich tekstów poradnikowych skupiających się wokół różnych aspektów naszej pracy (e-pr, social media, relacje medialne, komunikacja kryzysowa, budowanie strategii PR, marketing polityczny, marketing eventowy, monitoring mediów, współpraca z influencerami, etyka etc.). Przewidujemy 10-12 rozdziałów, a każdy z rozdziałów składać się będzie z 2-3 tekstów autorstwa cenionych w branży ekspertów.  Każdy członek PSPR będzie mógł otrzymać bezpłatny egzemplarz książki, a Państwa zainteresowanych opublikowaniem swoich tekstów zapraszamy do kontaktu z Krystianem Dudkiem lub biurem PSPR (kontakt@krystiandudek.pl lub biuro@polskipr.pl). Szczegółowy plan prac omówimy także podczas Walnego Zebrania.
 
Chcemy, by każdy członek PSPR otrzymał bezpłatny egzemplarz publikacji.
 
4. Zorganizowanie cyklu szkoleń - Akademia PRawdziwego PR-u.
Śląski oddział PSPR planuje reaktywację projektu Akademia Prawdziwego PR’u. W ramach projektu organizowane zostaną bezpłatne szkolenia z zakresu public relations. W tym roku chcielibyśmy się szczególnie skupić na praktyce i warsztatowym charakterze zajęć. Do współpracy zaprosimy ekspertów z naszego środowiska. W przypadku zainteresowania - rozważamy także edycję warszawską.
 
5. Prace związane z uaktualnieniem Kodeksów Etyki dla całej branży - współpraca z Radą Etyki PR, Związkiem Firm PR i zespołem zajmującym się przeprowadzeniem dialogu na temat etyki pod przewodnictwem prof. J. Olędzkiego. W najbliższym czasie zespół ten przeprowadzi badania rynku nt. zagadnień etyki, a przedstawione nam wnioski posłużą do zaktualizowania naszego Kodeksu. Temat ten będzie podejmowany także podczas Kongresu Profesjonalistów PR w Rzeszowie. Będziemy Państwa informować na bieżąco o przebiegu tego projektu. 
 
6. Wspieramy wartościowe wydarzenia i projekty, patronując m.in. Kongresowi Profesjonalistów PR w Rzeszowie czy dając patronaty nowym wydawnictwom. A bezpłatne zaproszenia czy egzemplarze publikacji są do wygrania na naszym profilu FB. W tym roku przewidujemy m.in. zaproszenia na Kongres w Rzeszowie.
 
7. Przypominamy też o korzyściach dla członków PSPR – (zniżki i rabaty na usługi i produkty firm z branży PR) więcej informacji w linku: http://www.polskipr.pl/bonusy-dla-czlonkow/ 
 
8. Stale działa nasz profil na FB, do którego polubienia i śledzenia zapraszamy. Znaleźć tam można cotygodniową garść ciekawostek i nowinek z zakresu PR’u. Planujemy uruchomienie także profilu na LinkedIn. 
2012 Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5 lok. 2U, 01-015 Warszawa

tel. 660 911 160 email: , biuro prasowe:
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: