Strona główna » Aktualności » Patronaty

Patronaty

Konkurs Biuletynów Firmowych: rekordowa liczba prac

01-07-2010

Padł kolejny rekord zgłoszonych prac w Konkursie Biuletynów Firmowych. Do 10. edycji zgłoszono aż 96 biuletynów firmowych, newsletterów elektronicznych, biuletynów instytucji i projektów jednorazowych. Polskie Stowarzyszenie Public Relations objęło wydarzenie patronatem honorowym.

Cieszymy się, że będziemy oceniać w tej edycji aż tak wiele prac. Dziękujemy za zaufanie. Mamy nadzieję, że dla bardzo wielu firm będzie to doskonały projekt doradczy, dzięki któremu zdobędą wiedzę, pomocną im w dalszym rozwoju firmowych wydawnictw – powiedział Tomasz Kościelny, dyrektor zarządzający Agencji doradczej i wydawniczej Agape, organizatora Konkursu. W lipcu i sierpniu prace ocenią członkowie Jury. We wrześniu poznamy nominowanych, a w październiku nastąpi uroczysty finał i gala Konkursu.

Konkurs Biuletynów Firmowych to od lat najważniejsze wydarzenie w branży custom publishing, a zdobyte w nim nagrody są potwierdzeniem wysokiej jakości tworzonej publikacji, nadając firmom i ich wydawnictwom prestiż. Biorąc pod uwagę tegoroczne zgłoszenia, liczba prac w całej historii Konkursu to już 721 publikacji!

2012 Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5 lok. 2U, 01-015 Warszawa
tel. +48 728 465 447, email: , biuro prasowe:
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: