Strona główna » Aktualności » Patronaty

Patronaty

Weź udział w Uroczystej Gali INTERNALE 2010

11-10-2010

Spośród 32 Nominacji Jury Konkursu INTERNALE 2010 wybrało Najlepszych w Intranetach i Komunikacji Wewnętrznej w Polsce. Uroczyste ogłoszenie wyników pierwszej edycji konkursu nastąpi 20 października w Warszawie podczas Uroczystej Gali.

INTERNALE 2010 to pierwszy w Polsce konkurs, którego głównym celem jest promowanie specjalistów oraz projektów z dziedziny Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Podstawowym zadaniem konkursu INTERNALE 2010 jest zwiększanie profesjonalizmu i wyznaczanie standardów branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych projektów i osobowości branży. Prestiżowe statuetki INTERNAL 2010 zostaną przyznane w następujących kategoriach:

  • Najlepszy Intranet 2010 kategoria Małe i Średnie Przedsiębiorstwa
  • Najlepszy Intranet 2010 kategoria Duże Firmy
  • Najlepszy Intranet 2010 kategoria Administracja Publiczna, Samorządy i Organizacje Pozarządowe
  • Najlepsza Strategia Komunikacji Wewnętrznej
  • Najlepszy Projekt Komunikacji Wewnętrznej
  • Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Redaktor Intranetu
  • Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Zarządca Intranetu
  • Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Manager Komunikacji Wewnętrznej
  • Największa Innowacja w Intranetach


Uroczysta Gala odbędzie się już 20 października w Warszawie. Szczegóły dotyczące zgłoszeń na Galę znajdują się na stronie www.intranety.pl/internale. Lista nominowanych projektów znajduje się tutaj.

Organizatorem Konkursu są Intranety.pl, pierwszy polski portal Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. Audytorem Konkursu jest Firma Doradcza KPMG. Patronat Merytoryczny objęły: Business Centre Club, Akademia Leona Koźmińskiego, Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka, Polskie Stowarzyszenie Public Relations oraz Institute for International Research. Patroni Medialni to: Infor Ekspert, Personel i Zarządzanie, Nowoczesna Firma, Mediarun.pl, Medialink.pl, HRK, GoldenLine, PRoto.pl, NetShare.pl i StepStone. Sponsorem Głównym Konkursu jest KOLIBRO Intranet & BPM Experts. Sponsorzy Konkursu: Microsoft, Fotografowie.com i Grolsch.
 

2012 Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5 lok. 2U, 01-015 Warszawa

tel. 660 911 160 email: , biuro prasowe:
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: