Strona główna » Oddziały PSPR » PSPR Oddział Śląsk » Władze

Władze

Zarząd

Skład Zarządu PSPR O/Śląsk na lata 2016-2018

Marcin Janowski - Przewodniczący Zarządu

marcin.janowski@spacepr.pl   

Politolog – Absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. J. Tischnera w Krakowie na kierunku public relations. Wykładowca akademicki, doradca, konsultant z zakresu E-PR, oraz Komunikacji w Social Media. Obecnie prowadzi własną agencję SPACE PR, której główną specjalnością jest zarządzanie wizerunkiem w Internecie, wykorzystanie Social Media w komunikacji oraz w zarządzaniu wizerunkiem. Jako wykładowca prowadzi zajęcia z zakresu public relations, E-PR, Marketingu Politycznego, Komunikacji Kryzysowej w Internecie, Social Media, CSR-u. Na co dzień aktywny obserwator mediów społecznościowych i nowych technologii. Przewodniczący Śląskiego Oddziału Stowarzyszenia Public Relations. Konsultant – w zakresie wykorzystania nowych mediów w procesie sprzedażowym i rekrutacyjnym.

www.spacepr.pl

 

Beata Mazur - Wiceprzewodnicząca Zarządu

beata@fundacjacoda.pl
Dyplomowany kulturoznawca (specjalność: reklama i PR), z zamiłowaniem do socjologii, filozofii i przede wszystkim psychologii. Dziewięcioletni doświadczenie w pracy z ludźmi, nauczyło ją indywidualnego podejścia do każdego człowieka. Profesjonalnie i z oddaniem podchodzi do swoich obowiązków zawodowych. Widzi szanse, pozytywy, dobre strony, dlatego z pełnym optymizmem patrzy w przyszłość. Uczestniczka konferencji i sympozjów, poświęcanych problemom społeczeństwa postmodernistycznego. Stypendysta Nagrody Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie. W pracy zawodowej łączy działalność gospodarczą z działalnością społeczną pełniąc obowiązki Prezesa Zarządu i Dyrektora ds. komunikacji w Fundacji CODA. Jako mama trzynastoletniego Mateusza, nosi w sobie bogactwo wiedzy, wynikające  z macierzyństwa. Będąc menedżerem, kładzie ścisły nacisk na aktywizację pełnego potencjału zespołu. Propaguje integrację międzypokoleniową, międzygrupową i międzykulturową.

 

 

Ewelina Lis - Wiceprzewodnicząca Zarządu

lissewelina@gmail.com 

Absolwentka dziennikarstwa, kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim oraz studiów podyplomowych Public Relations - nowoczesna komunikacja w praktyce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Specjalistka ds. Promocji i Reklamy Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. Odpowiedzialna m.in. za planowanie i realizację kampanii reklamowych, w tym wizerunkowych oraz identyfikację wizualną. Członek Międzynarodowego Ośrodka Public Relations. Od 2012 roku związana z agencją Tone2Tone zajmującą się organizacją oraz obsługą eventów muzycznych. Przeprowadza działania z zakresu promocji zespołów muzycznych. Prywatnie muzyk, meloman, interesuje się nowymi mediami oraz biotechnologią. Preferuje pracę kreatywną w środowisku wielokulturowym.

 

 

Artur Kostiv - Sekretarz

arturkostiw@gmail.com
Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Specjalista ds. współpracy z zagranicą w WSH. W pracy zawodowej łączy współpracę z ośrodkami zagranicznymi oraz realizację projektów międzynarodowych z kreowaniem wizerunku uczelni za granicą. Odpowiedzialny m.in. za social media, media relations, content marketing, budowanie i przeprowadzanie wielkoformatowych kampanii outdoorowych poza granicami Polski. Członek Międzynarodowego Ośrodka Public Relations. Od 2008 roku związany z Polskim Towarzystwem Radiowym „Radio Lwów". Prelegent licznych konferencji z zakresu PR, marketingu medialnego oraz medioznawstwa. Fotograf, grafik, interesuje się produkcją audiowizualną.

 

Agnieszka Bednarczyk - Członek Zarządu

agnieszka.bednarczyk@strategiafm.pl  

Dyrektor Naczelna Agencji Public Relations STRATEGIA FM, od 20 lat zajmuje się zagadnieniami z zakresu PR, kreacją i organizacją wydarzeń specjalnych. Kieruje się zasadami etyki, uczciwości, szacunku. Ceni przejrzystość relacji i dobrą komunikacje. Wykładowca, autorka publikacji branżowych, prelegent targów, kongresów takich jak Kongres Profesjonalistów Public Relations, Forum Branży Eventowej. Przez lata związana z branżą medialną. Była producentem koncertów i imprez masowych Radia RMF FM. Zajmuje się promocją gospodarczą, komunikacją kryzysową, organizacja eventów promocyjnych, uroczystych otwarć oraz imprez jubileuszowych. Podejmuje się najtrudniejszych logistycznych projektów. Pracuje dla marek takich jak Leroy Merlin, TESCO Polska, POLOmarket, PGNiG, Miasto Częstochowa. W roku 2015 przeprowadziła 170 eventów jednocześnie we wszystkich regionach Polski z okazji otwarcia nowej sieci handlowej MILA. W 2016 roku stworzyła Akademię Wiedzy i Doświadczenia Public Relations.
www.strategiafm.pl

 

 

 

 

2012 Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5 lok. 2U, 01-015 Warszawa

tel. 660 911 160 email: , biuro prasowe:
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: