Strona główna » Partnerzy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail
aby otrzymywać
newsletter PSPR

Wyszukiwarka

Partnerzy

Bankier.pl

Obecny na rynku od 2000 r., to jeden z największych polskich portali finansowych. Jest liderem na polskim rynku internetowych firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów. Serwis czerpie przychody ze sprzedaży powierzchni  reklamowej oraz z pośrednictwa i doradztwa finansowego. Od stycznia 2011 roku serwis Bankier.pl należy do Grupy Allegro.

FIRMA 2000 Sp. z o.o.

Działa na polskim i międzynarodowym rynku od 1999 roku, świadcząc profesjonalne usługi szkoleniowe i doradcze. Od 31 marca 2008 r. współwłaścicielem FIRMY 2000 jest Duński Instytut Technologiczny (DTI) - jedna z największych, międzynarodowych instytucji tego typu na świecie. FIRMA 2000 jest członkiem założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, co gwarantuje najwyższą jakość programów szkoleniowych i stosowanej metodologii nauczania.

netPR.pl

Jest firmą technologiczną, która oferuje oprogramowanie internetowe wspomagające komunikację jako usługę (model SaaS - Software as a Service). Specjalizuje się w rozwijaniu systemów prasowych, serwisów relacji inwestorskich i technologii wideo w Internecie - hosting wideo oraz systemy wideokonferencyjne. Z rozwiązań netPR.pl korzystają m.in.: Grupa BRE, Grupa Generali, Bank Pekao SA, Kredyt Bank, ING Bank, Grupa Euro RSCG, PKO Bank Polski, Grupa TP, Grupa Energa, Ericsson, Gazeta.pl, Wirtualna Polska, Nasza Klasa oraz kilkadziesiąt innych firm i instytucji w Polsce. netPR.pl jest operatorem pierwszego w Polsce serwisu dystrybucji komunikatów prasowych - http://media.netpr.pl (wire service) oraz właścicielem marki videoPR.pl

Rewers

Rewers to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy.  Codziennie pyszne śniadania, lunche, kolacje i świetnie zaopatrzony bar. Przestrzeń wypełniona wieloosobowymi stolikami oraz luźną atmosferą doskonałą do miłych spotkań. Lokalizacja w budynku biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego czyni klub miejscem chętnie wybieranym przez studentów i wykładowców UW. W weekendy organizowane są cykliczne koncerty muzyczne.

2012 Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5 lok. 2U, 01-015 Warszawa

tel. 608 187 780 email: , biuro prasowe:
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: