Strona główna » Partnerzy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail
aby otrzymywać
newsletter PSPR

Wyszukiwarka

Partnerzy

Magazyn Marketer +

Marketer+ to wydawany od 2011 roku branżowy magazyn skierowany do osób poszukujących efektywnych rozwiązań w marketingu. Czytelnicy magazynu to dyrektorzy, kierownicy, specjaliści ds. marketingu, jak również właściciele małych i średnich firm. „Marketer+" to praktyczna wiedza o marketingu w przystępnej formie, a także źródło inspiracji i praktyczny przewodnik dla przedstawicieli branży reklamowej.

Magazyn Marketing w Praktyce

Marketing w Praktyce to magazyn oferujący wiedzę i praktyczne rozwiązania z zakresu wszystkich dziedzin marketingu: m.in. budowania marki, strategii marketingowych, reklamy i promocji. Promuje nowoczesne idee, rozwiązania, technologie i trendy w marketingu.

netPR.pl

Oprogramowanie netPR.pl rozwijane przez spółkę od 2001 roku ułatwia pracę, podnosi efektywność, oszczędza czas i wyznacza trendy w komunikacji. Rozwiązania newsroomów, systemów prasowych i telewizji firmowych wspierają media relations, content marketing i video content marketing. Integracja z infoWire.pl, wsparcie dla komunikacji wideo oraz wbudowany monitoring mediów Newspoint dopełniają warsztat współczesnego PR-owca i marketera. Narzędzia można dostosować do potrzeb dużych korporacji, małych firm, agencji PR, a nawet freelancerów.

Prowly

Prowly to CRM dla zespołów i agencji Public Relations do działań PR i Content Marketing. Aplikacja umożliwia budowanie internetowych pressroomów, tworzenie interaktywnych informacji prasowych, artykułów czy postów oraz dystrybucję do mediów i pomiar efektów. Z platformy korzysta już kilka tysięcy profesjonalistów z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych, a wśród nich członkowie zespołów PR takich marek, jak Deloitte Digital, IKEA, Spotify, National Geographic czy Allegro.

InfoWire.pl

Multimedialna agencja informacyjna. Redakcja infoWire.pl, we współpracy z videoPR.pl, specjalizuje się w tworzeniu eksperckich materiałów wideo. Doświadczenie agencji to blisko 5 tys. materiałów w standardzie i jakości TV, udostępnionych mediom internetowym i telewizyjnym. Od 2001 roku za jej pośrednictwem (pierwszy w Polsce wire service) trafiło do mediów już ponad 200 tys. informacji prasowych.

VideoPR.pl

Marka VideoPR od 2009 roku kreuje i produkuje materiały wideo oraz programy, do wykorzystania w komunikacji zewnętrznej firm i instytucji. Dysponuje profesjonalnym studiem TV. Wykorzystując technologie netPR.pl, realizuje transmisje internetowe i projekty video content marketingowe. Tworzy treści multimedialne dla redakcji infoWire.pl.

 

 

Wydawnictwo Słowa i Myśli

Wydawnictwo publikuje książki o tematyce biznesowo-marketingowej oraz z pogranicza psychologii. Czytelnikami wydawnictwa są menadżerowie, właściciele firm, specjaliści w zakresie sprzedaży, marketingu, trenerzy biznesu, a także wszyscy ciekawi nowych, inspirujących spojrzeń na ekonomię i biznes. Cechą wyróżniającą wydawnictwo Słowa i Myśli na rynku są nowoczesne, ambitne i przełamujące schematy publikacje.

 

Wydawnictwo Onepress

Wydawnictwo specjalizuje się w tematyce biznesowej, kieruje swoje publikacje głównie do menedżerów i właścicieli firm. W ciągu 3 lat od wprowadzenia marki na rynek, Onepress stał się liderem w sektorze poradników dla biznesu i książki ekonomicznej. W ramach tej marki, Helion publikuje w Polsce najlepsze książki wydawnictwa Harvard Business Press.

 

Wydawnictwo Difin

Wydawnictwo Difin istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w publikacjach z zakresu zarządzania, rachunkowości, ekonomii, prawa. Aktualna oferta wydawnicza została rozszerzona również o publikacje z dziedziny psychologii i socjologii. Difin jest również wydawcą podręczników akademickich.

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, założone w 1991 roku, jest oficyną publikującą książki naukowe, popularnonaukowe i poradnikowe z zakresu nauk społecznych, m.in. pedagogiki, psychologii, edukacji, logopedii, antropologii i innych.

 

Wydawnictwo PWN

Nakładem wydawnictw Grupy PWN ukazuje się ponad 500 tytułów rocznie i to zarówno publikacje książkowe, jak również e-booki oraz produkty multimedialne. Wydawnictwa PWN specjalizują się w dostarczaniu wiedzy z wielu różnych dziedzin, w szczególności nauk ścisłych, ekonomii, zarządzania, informatyki, psychologii i medycyny. Czytelnikom oferują zarówno pozycje bardzo specjalistyczne, jak i publikacje o charakterze przekrojowym.

Bankier.pl

Obecny na rynku od 2000 r., to jeden z największych polskich portali finansowych. Jest liderem na polskim rynku internetowych firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów. Serwis czerpie przychody ze sprzedaży powierzchni  reklamowej oraz z pośrednictwa i doradztwa finansowego. Od stycznia 2011 roku serwis Bankier.pl należy do Grupy Allegro.

FIRMA 2000 Sp. z o.o.

Działa na polskim i międzynarodowym rynku od 1999 roku, świadcząc profesjonalne usługi szkoleniowe i doradcze. Od 31 marca 2008 r. współwłaścicielem FIRMY 2000 jest Duński Instytut Technologiczny (DTI) - jedna z największych, międzynarodowych instytucji tego typu na świecie. FIRMA 2000 jest członkiem założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, co gwarantuje najwyższą jakość programów szkoleniowych i stosowanej metodologii nauczania.

Rewers

Rewers to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy.  Codziennie pyszne śniadania, lunche, kolacje i świetnie zaopatrzony bar. Przestrzeń wypełniona wieloosobowymi stolikami oraz luźną atmosferą doskonałą do miłych spotkań. Lokalizacja w budynku biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego czyni klub miejscem chętnie wybieranym przez studentów i wykładowców UW. W weekendy organizowane są cykliczne koncerty muzyczne.

2012 Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5 lok. 2U, 01-015 Warszawa

tel. 608 187 780 email: , biuro prasowe:
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: