Strona główna » Partnerzy

Partnerzy

Magazyn Marketer +

Marketer+ to wydawany od 2011 roku branżowy magazyn skierowany do osób poszukujących efektywnych rozwiązań w marketingu. Czytelnicy magazynu to dyrektorzy, kierownicy, specjaliści ds. marketingu, jak również właściciele małych i średnich firm. „Marketer+" to praktyczna wiedza o marketingu w przystępnej formie, a także źródło inspiracji i praktyczny przewodnik dla przedstawicieli branży reklamowej.

Magazyn Marketing w Praktyce

Marketing w Praktyce to magazyn oferujący wiedzę i praktyczne rozwiązania z zakresu wszystkich dziedzin marketingu: m.in. budowania marki, strategii marketingowych, reklamy i promocji. Promuje nowoczesne idee, rozwiązania, technologie i trendy w marketingu.

Prowly

Prowly to CRM dla zespołów i agencji Public Relations do działań PR i Content Marketing. Aplikacja umożliwia budowanie internetowych pressroomów, tworzenie interaktywnych informacji prasowych, artykułów czy postów oraz dystrybucję do mediów i pomiar efektów. Z platformy korzysta już kilka tysięcy profesjonalistów z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych, a wśród nich członkowie zespołów PR takich marek, jak Deloitte Digital, IKEA, Spotify, National Geographic czy Allegro.

netPR.pl

Oprogramowanie netPR.pl rozwijane przez spółkę od 2001 roku ułatwia pracę, podnosi efektywność, oszczędza czas i wyznacza trendy w komunikacji. Rozwiązania newsroomów, systemów prasowych i telewizji firmowych wspierają media relations, content marketing i video content marketing. Integracja z infoWire.pl, wsparcie dla komunikacji wideo oraz wbudowany monitoring mediów Newspoint dopełniają warsztat współczesnego PR-owca i marketera. Narzędzia można dostosować do potrzeb dużych korporacji, małych firm, agencji PR, a nawet freelancerów.

 

infoWire.pl

Multimedialna agencja informacyjna. Redakcja infoWire.pl, we współpracy z videoPR.pl, specjalizuje się w tworzeniu eksperckich materiałów wideo. Doświadczenie agencji to blisko 5 tys. materiałów w standardzie i jakości TV, udostępnionych mediom internetowym i telewizyjnym. Od 2001 roku za jej pośrednictwem (pierwszy w Polsce wire service) trafiło do mediów już ponad 200 tys. informacji prasowych.

videoPR.pl

Marka VideoPR od 2009 roku kreuje i produkuje materiały wideo oraz programy, do wykorzystania w komunikacji zewnętrznej firm i instytucji. Dysponuje profesjonalnym studiem TV. Wykorzystując technologie netPR.pl, realizuje transmisje internetowe i projekty video content marketingowe. Tworzy treści multimedialne dla redakcji infoWire.pl.

 

 

 

Wydawnictwo Słowa i Myśli

Wydawnictwo publikuje książki o tematyce biznesowo-marketingowej oraz z pogranicza psychologii. Czytelnikami wydawnictwa są menadżerowie, właściciele firm, specjaliści w zakresie sprzedaży, marketingu, trenerzy biznesu, a także wszyscy ciekawi nowych, inspirujących spojrzeń na ekonomię i biznes. Cechą wyróżniającą wydawnictwo Słowa i Myśli na rynku są nowoczesne, ambitne i przełamujące schematy publikacje.

 

Wydawnictwo Onepress

Wydawnictwo specjalizuje się w tematyce biznesowej, kieruje swoje publikacje głównie do menedżerów i właścicieli firm. W ciągu 3 lat od wprowadzenia marki na rynek, Onepress stał się liderem w sektorze poradników dla biznesu i książki ekonomicznej. W ramach tej marki, Helion publikuje w Polsce najlepsze książki wydawnictwa Harvard Business Press.

 

Wydawnictwo Difin

Wydawnictwo Difin istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w publikacjach z zakresu zarządzania, rachunkowości, ekonomii, prawa. Aktualna oferta wydawnicza została rozszerzona również o publikacje z dziedziny psychologii i socjologii. Difin jest również wydawcą podręczników akademickich.

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, założone w 1991 roku, jest oficyną publikującą książki naukowe, popularnonaukowe i poradnikowe z zakresu nauk społecznych, m.in. pedagogiki, psychologii, edukacji, logopedii, antropologii i innych.

 

Wydawnictwo PWN

Nakładem wydawnictw Grupy PWN ukazuje się ponad 500 tytułów rocznie i to zarówno publikacje książkowe, jak również e-booki oraz produkty multimedialne. Wydawnictwa PWN specjalizują się w dostarczaniu wiedzy z wielu różnych dziedzin, w szczególności nauk ścisłych, ekonomii, zarządzania, informatyki, psychologii i medycyny. Czytelnikom oferują zarówno pozycje bardzo specjalistyczne, jak i publikacje o charakterze przekrojowym.

Bankier.pl

Obecny na rynku od 2000 r., to jeden z największych polskich portali finansowych. Jest liderem na polskim rynku internetowych firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów. Serwis czerpie przychody ze sprzedaży powierzchni  reklamowej oraz z pośrednictwa i doradztwa finansowego. Od stycznia 2011 roku serwis Bankier.pl należy do Grupy Allegro.

FIRMA 2000 Sp. z o.o.

Działa na polskim i międzynarodowym rynku od 1999 roku, świadcząc profesjonalne usługi szkoleniowe i doradcze. Od 31 marca 2008 r. współwłaścicielem FIRMY 2000 jest Duński Instytut Technologiczny (DTI) - jedna z największych, międzynarodowych instytucji tego typu na świecie. FIRMA 2000 jest członkiem założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, co gwarantuje najwyższą jakość programów szkoleniowych i stosowanej metodologii nauczania.

Rewers

Rewers to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy.  Codziennie pyszne śniadania, lunche, kolacje i świetnie zaopatrzony bar. Przestrzeń wypełniona wieloosobowymi stolikami oraz luźną atmosferą doskonałą do miłych spotkań. Lokalizacja w budynku biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego czyni klub miejscem chętnie wybieranym przez studentów i wykładowców UW. W weekendy organizowane są cykliczne koncerty muzyczne.

2012 Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5 lok. 2U, 01-015 Warszawa

tel. 660 911 160 email: , biuro prasowe:
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: